AlarTreener (Poisid 1, Poisid 2, Poisid 3)

Tantsukoolitus: Olen lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsupedagoogika eriala. Valdavalt kaasaegsele tantsule suunatud õpingud Viljandis on väga mõnusasti tasakaalustanud minu peamist hobi - breiktantsu. Lisaks väga paljudele õpingute raames võetud kursustele olen omandanud "Žongleerimise ja akrobaatika" täiendkoolituse Marco Bonissimo juhendamisel ja "Liikumistundide läbiviimise metoodika Alexanderi tehnika printsiibil" Glenna Batsoni käe all. Sellest aastast olen ülemaailmse tantsutrupi Original Skills liige.

Minu lugu: Tantsuga alustasin tegelikult alles 16-aastaselt, liitudes Võrumaa Tantsukooli (endise nimega Variatsioonid) tantsijate ridadega. Olles esialgu kokku puutunud rohkem show-, estraadi- ja vabatantsuga, tekkis peagi sügavam huvi hoopis tänavatantsu ja breigi vastu.  Nii otsustasime aastal 2005 luua breigitrupi Easy Legs Crew, millega oleme aastate jooksul võistelnud nii siin- kui sealpool piiri ja toonud koju ka mitmeid pjedestaalikohti. Õpingud Viljandi Kultuuriakadeemias on mul võimaldanud tantsijana osaleda arvukates üliõpilastöödes ja projektides, sealhulgas erinevad suvelavastused, mitmete koreograafide minilavastused, esinemised Tallinna T.R.E.F.F Festivalil, Gaudeamuse Festivalil Leedus, Kadrioru Pargi valgusshowl „Valgus kõnnib Kadriorus“ ja paljudes teistes põnevates projektides. Lisaks olen viimastel aastatel olnud kaaslavastajana mitmetes etendustes ja projektides. (Nt. Maire Udrase poolt korraldatud kevadkontsert ja sügisetendused, Saksamaal "Radioactivity" noortevahetuse käigus valminud performance art stiilis vabaõhuetendus.)

Tantsuõpetajana olen töötanud alates 2010. Aastast. Need 4 aastat on mulle pakkunud tõeliselt mitmekülgset õpetajakogemust – olen õpetanud tänavatantsu, breiki, üldist kehalist treeningut ja kaasaegset tantsu väga erinevas vanuses lastele alates päris pisikestest kuni keskkoolini välja. Breik ja tänavatants on jäänud mulle hingelähedaseks tänase päevani ja nii püüan jõudumööda nii Tartus kui Võrus seda kultuuri edasi arendada.

Pisipiltide galerii