KadriTreener (täiskasvanute hobigrupp, hetkel lapsehoolduspuhkusel)

Kadri õpetab: tantsuline algõpe lastele, klassika, improvisatsioon, kontaktimprovisatsiooni algõpe, kaasaegne tants, contemporary jazz

Tel: 53 485 924, E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tantsukoolitus: Oma tantsuhariduse põhja sain Error Tantsukoolist ja erinevatelt eesti tantsuõpetajatelt. Enim on minu liikumist mõjutanud Evelyn Tuul (Limoni tehnika), Karl Saks (kaasaegne tants), Helen Kalberg (jazz- ja show-tants) ja Merli Laur (loovtants ja show-tants). Olen end täiendanud erinevates töötubades ja festivalidel siin- ja sealpool riigipiiri: NoTaFel Viljandis, Hiiumaa tantsufestivalil, Spring Dance Campil Tartus,  Mediterraneo Dance Festivalil Itaalias ja Fairplayl Poolas. Välistreeneritest on minusse kõige sügavama jälje jätnud Erika Silgoner (kaasaegne tants), Bruno Caverna (play-fight), Yaniv Abraham (Gaga), Edivaldo Ernesto (depth movement), Ima Iduozee (põrandatehnika) ja kontaktimprovisatsiooni õpetajad Julija Melnik ning Marina Konovalova. Tantsutrennide kõrvalt käin dünaamilise jooga ja klassikalise pilatese trennides ning jõudu-mööda kontaktimprovisatsiooni päevakutel.


Minu lugu:  Tantsu juurde jõudsin alles tudengina, kui liitusin Error Stuudioga (nüüdne Error Tantsukool). Lapsena kuulus mu süda võimlemisele. Pärast 8 aastat tõsiseid treeninguid sai see lummus otsa ja otsustasin oma koolist ja laulukoorist üle jäänud energia suunata mujale: näiteringi. Miskit jäi aga puudu ka näitlemises ja oma otsingutega jõudsin lõpuks tantsuni. Tantsijana võlub mind tantsu juures selle nõudlikkus: terviklik keha, meele ja hinge koostöö. See on väljakutse. See on kohalolek. See on võimalus end tundma õppida ja teistpidi võtta rolle, milleks elu ise ei anna võimalust. Vaatajana vaimustab mind tantsu terviklikkusest tulenev väljendusrikkus ja väljendussügavus – tants puudutab mind nagu ei ükski teine kunstivorm.


Trennides, mida olen andnud aastast 2007, on minu jaoks oluline, et tantsija leiaks tantsust iseenda ning õpiks ka oma mugavustsoonist välja tulema ja piire nihutama. Oma trennid püüan hoida vaheldusrikkad, pöörates tähelepanu nii kehatunnetuse, jõu, vastupidavuse, tasakaalu, tehnika, loovuse ning esinemisoskuste arendamisele, mille väljendusulatus on tegelikult lõputu. 

Pisipiltide galerii