JekaterinaTreener (Poisid 1, Poisid 2, Poisid 3, Noored 1), tantsukooli administraator

Tel: 58 545 220, E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tantsukoolitus: Jamie Jackson (USA), Viki Cercek (SLO), Yaniv Abraham (IL), Matt Cady (USA), Stephen Aspinall (UK), Stephanie Townsend (UK), Julia Spiesser (FRA), Erica Sobol (USA), Eduard Tido (EST), Krista ja Carmel Kösteri (EST), Jekaterina Minkova (EST), Regimantas Ivickase (LIT), Julia Kashkovskaja (EST), Marika Aidla (EST), Gaudre Kazlauskaite (LIT). Salah (FRA), Les twins (FRA), Brian Friedman (USA), Lando Wilkins (USA), Pat Cruz (USA), Willdabeast Adams (USA), Kyle Hanagami (USA), Koharu Sugawara (JPN), Kenzo Alvares (NED) Laure Courtellemont (FRA), Jonte' Moaning (USA/JPN) Daniel Jerome (USA), Marissa Osato (USA) Eztwins (SLO).

Minu lugu: Alustasin tantsuteekonda 2002. aastal, mil liitusin tantsustuudioga "Stiil". Stuudio põhirõhk on küll võistlustantsul, aga seal omandasin ka esimesed üldised põhitõed. Nagu võistlustantsus tihti juhtub, tuli partneri tõttu mõne aja möödudes klubi vahetada ning 3 aastat hiljem sobiva partneri puudumisel võistlustantsust sootuks loobuda. Soov tantsuga jätkata viis mind 2006. aastal Error Tantsukooli. Sellest ajast alates olen Errorile truuks jäänud. Hetkel tantsin stuudio eliitrühmas ja ühtlasi annan neljandat aastat trenne ka noorematele vanuserühmadele nii Nooretekeskuses kui Descartes'i Lütseumis. Olen peamiselt keskendunud show- ja tänavatantsule ja püüan ennast koduste ja välismaiste tantsuõpetajate juures koolitada nii palju kui võimalik.

Leian, et on hea olla ühtaegu nii tantsija kui treener, sest pidev võistlemine annab võimaluse näha, mida teevad konkurendid ning käia aja ja trendidega hästi kaasas. Samuti on ennast palju lihtsam vaadata tantsija seisukohast.

Pisipiltide galerii