Helen KalbergJuhatuse liige, treener

Tel: 51 33 929, E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tantsukoolitus: Jiri Pokorny (CZ), Yaniv Abraham (IL), Erika Silgoner (ITA), Matt Cady (USA), Les Twins (FRA), Marissa Osato (US), Lyle Beniga, Kenzo Alvares, Lando Wilkins (US), Kapela Marna (FRA), Laure Courtellemont, Kaelynn Harris (US), Ian Eastwood (US), Paradox (US), EZ Twins (SLO), Stephen Aspinall (UK), Vicky Cercek (SLO), Erica Sobol (USA), Stephanie Townsend (UK), Patrick Chen (USA), Nancy Stark Smith, Brendan McCall (USA), Julie Spiesser (FRA), Laura Edwards (USA), Tony Testa (USA), Martin Jonsson (SWE), aga ka Carmel ja Krista Köster, Julia Kashkovskaja, Jüri Nael, Marika Aidla, Janek Savolainen, Mare Tomingas ning mitmed teised tunnustatud Eesti tantsuõpetajad. 

Tantsimise kõrvalt on omandatud 4-aastane TÜ bakalaureusekraad sotsioloogias ja pooleli on ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magistriõpingud.

Minu lugu: Tantsimisega alustasin 4 aastaselt Just Tantsukoolis. Peale pisut konarlikku algust õnnestus minusse tantsupisik kinnistada kogu eluks. Lisaks kaasaegsele tantsule ja jazzile olen oma enam kui 30-aastase tantsijakogemuse juures kokku puutunud veel show- ja estraaditantsuga, mitmesuguste erinevate tänavatantsustiilide ning TÜ koondises ka rühmvõimlemisega. Mulle kui treenerile ja koreograafile on kindlasti väga palju abiks olnud Karlova Gümnaasiumis omandatud muusikaharidus.

Treenerikogemust on mul praeguseks 20 aastat, neist 18 juhtides Error Tantsukooli erinevaid rühmasid. Tean omast käest, et hea tantsija eelduseks on eelkõige laiapõhjaline tantsuharidus, võime kiirelt õppida, pöörata tähelepanu detailidele ning oskus adapteeruda väga mitmete erinevate stiilidega. Just neid kogemusi ja teadmisi püüan edasi anda ka meie tantsukooli õpilastele.

Pisipiltide galerii