LiisaTreener (Noored 3, Lapsed 2, ettevalmistusrühmad)

Tantsukoolitus: Erika Silgoner (ITA), Stephen Aspinall (UK), Julia Spiesser (FRA), Martin Jonsson (SWE), Evelyn Tuul ( EST), Nika Bolčič (SLO), Monika Veselčić(SLO), Julia Koneva( EST), Eliisa Lott (EST), Teo E. Tido (EST)

Minu lugu: Tants on minu elus suur osa juba väga-väga pikka aega. Alustasin oma tantsuteed juba lasteaias, kui ühinesin seal tegutseva võimlemisrühmaga. Olen vist igavesti tänulik emale, et ta mu sinna tiris, sest sealt saadud tantsupisik pole siiani vaibunud. Sealt saadud innustus viis edasi tantsustuudiosse Carol, kus tantsisin kuni koolini. Astudes 1.klassi ühinesin tantsustuudioga Tokra. Seal tantsisin päris mitu aastat. Lõpuks tundus, et see pole minu jaoks ja see tee jäi katki. Pärast seda tekkis tantsimisse paus, mil tegelesin lauatennisega. Õnneks kuulsin Error Tantsukoolist. Ma sain kohe aru, et tasub proovida. Astast 2009 olen tantsinud Erroris ja mul on selle üle siiralt hea meel. Alustasin noorterühmas, edasi tuli eliitrühm ja sellest aastast juba täiskasvanute esinemisgrupp. Vahel on täitsa naljakas mõelda selle protsessi üle. Errorist saadud mitmekülgsed kogemused erinevates stiilides ja erinevate treenerite-koreograafide käe all on andnud mulle aimu, et meie keha on kõikvõimas - kehaga saab öelda nii palju.

Minu jaoks on tants iseenda avastamine koos oma nõrkuste ja tugevustega. Hea tantsija ja koreograaf on see, kes suudab muusikast ja koreograafiast kokku luua maagia.

 

 

Pisipiltide galerii