Registreerimisvormi täitmiseks valige sobiv registreerimisvorm allolevatelt linkidelt. Vorm tuleb täita vaid uutel liitujatel - tantsukooli liikmed seda igal aastal uuesti täitma ei pea
NB! Internet Exploreri kasutajatel võib esineda lingi avamisel probleeme - sel juhul palume kasutada Mozillat või Google Chrome'i.

-> Registreerimisvorm ettevalmistusrühmade, laste, noorte ja poiste treeningutega liitumiseks (vajuta tekstile) 

-> Registreerimisvorm täiskasvanute treeningutega liitumiseks

Rühma registreerumiseks täitke palun vorm SIIN. Küsimuste korral kirjutage This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uusi liikmeid võtame vastu kõikidesse rühmadesse. Vabade kohtade olemasolul on treeningutega on võimalik liituda ka peale hooaja algust. Tantsija sobivus rühma otsustatakse alati proovitrenni põhjal. Proovitrenn on tantsijale TASUTA.

Meie tantsukooli eesmärgiks on koolitada mitmekülgseid ja loomingulisi tantsijaid, kes suudavad edukalt tantsida nii grupis kui solistina.

2015-2016 aastal sündinud lapsed alustavad tantsulise ettevalmistuse treeningutega, mille käigus õpitakse kehatunnetust, rütmi lihtsamaid tantsusamme ja akrobaatilisi elemente. 

2014. aastal ja varem sündinud poisid tegelevad breigi ja tänavatantsu treeningutega. Et lapsi mitmekülgsemalt arendada, on kõikidel rühmadel kaks õpetajat. Lastele õpetatakse tantsutehnikat ja trikke, mis on vastavuses nende vanusega. Vanemate vanuseastem lastel on võimalik osaleda ka breigi ja tänavatantsu lisatrennides, mis on mõeldud nendele, kes soovivad ennast täiendavalt breigi ja/ või tänavatantsutehnikas arendada ja individuaalselt ka võistelda.

Täpsem info trennide aegade kohta on TUNNIPLAANIS.

Rühmadesse registreerimiseks täitke vorm SIIN või kirjutage küsimuste korral This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uusi liikmeid võtame vabade kohtade olemasolul vastu ka peale hooaja algust. Pakume huvilistele võimalust ka TASUTA proovitrenniks. Täiskasvanutel on võimalik liituda järgmiste gruppidega. 

  • TÄISKASVANUTE HOBIGRUPP. Hobigrupp on mõeldud nendele täiskasvanutele, kes soovivad tutvust teha või ennast täiendada jazz- ja moderntantsu vallas ning 2 korda nädalas ennast treeneri juhendamisel mõnusalt liigutada. Varasem tantsukogemus ei ole vajalik ja gruppi ootame erinevas vanuses täiskasvanuid! Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti. 
  • YOGAFUNC. Yogafunc on 2011.aastal Jocke Salokorpi poolt loodud kontseptsioon, mis toetub paljuski Ashtanga jooga seeriatele. Yogafunc on mitmekülgne, funktsionaalne, mänguline, muusikasse loodud treening. See parandab rühti, painduvust, jõudu ja enesetunnet. Yogafunc sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest eri raskustega harjutuste valikud pakuvad väljakutseid kõigile. Trennid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti.

 Täpsem info trennide aegade kohta on TUNNIPLAANIS.

 

Rühma registreerumiseks täitke palun vorm SIIN. Küsimuste korral kirjutage This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Meie tantsukooli eesmärgiks on koolitada mitmekülgseid ja loomingulisi tantsijaid, kes on suutelised tantsima nii grupis kui solistina.

Kõige nooremas, eelkooliealiste vanuseastmes, alustavad lapsed tantsulise ettevalmistuse treeningutega, mille käigus õpitakse kehatunnetust, rütmi ja lihtsamaid tantsusamme. Lisanduvad akrobaatiliste elementide õpe, loovusõpe ja esmased kokkupuuded konkreetsete tantsustiilidega. 

Algkooli tasemel lapsed õpivad oma vanuseastmele sobival tasemel erinevaid tantsutehnikaid, kehatunnetust, rütmi, improvisatsiooni jm. Õpitakse erinevaid koreograafiaid ja rühmad käivad ka võistlemas. Samuti pakume võimalus treeneri juhendamisel valmistuda individuaalvõistlusteks.

Noorte ja täiskasvanute vanuseastme treeningud on intensiivsemad ja keskenduvad mitmekülgsete ja loovate tantsijate arendamisele. Nii noorte kui laste vanuseastme tantsijatel on võimalik täiendavalt osaleda tänavatantsu ja/ või show & jazzi lisatrennides individuaalvõistejatele. Noorte vanuseaste tantsijatel on võimalik osaleda ka täiskasvanute treeningutel.

Täiskasvanutele pakume käesoleval aastal võimalust liituda täiskasvanute tantsulise hobigrupi või yogafunc treeningutega. 

Täpsem info trennide aegade kohta on TUNNIPLAANIS.

Pisipiltide galerii